Dijital Baskı

antakya dijital baskıDijital baskı teknolojisinin gelişmesi ile birlikte, afiş, broşür gibi en önemli kurumsal tanıtım araçlarının yanı sıra, tekstil sanayiinin ürünleri üzerine her türlü baskıyı yapabilmek çok daha ekonomik, pratik ve hızlı bir hale gelmiştir.

Dijital baskının vadetmiş olduğu yüksek çözünürlük, seri basım, yüksek renk kalitesi gibi durumlar sayesinde tercih edilirliği her geçen gün daha da artmaktadır.

Gerek kurumsal gerekse bireysel dijital baskı ihtiyaçlarınızı en kaliteli ve hızlı şekilde karşılamaya yönelik olarak kurulmuş firmamız, dijital basım işlemi için uygulanan tüm basamakları tek elden yürütmekte ve sunmuş olduğu kapsamlı çalışma sayesinde acil ihtiyaçları sorunsuz bir şekilde zamanında teslim etmektedir.

Dijital Baskı Hangi Alanlarda Tercih Edilir?

Makine parkurumuzda, HP, Xerox, Konica ve Foldjet gibi baskı teknolojisinde sıklıkla başvurulan kaliteli cihaz markaları yer almaktadır. Dijital baskı teknolojisini, kapsamlı proje baskılarınız, ödev ve poster baskılarınız, kartvizit baskılarınız, broşür ve tanıtım afişleriniz, etiketler, yaka kartları, kitap basımı, faaliyet raporlarının basımı, ajanda basımı ve takvim basımında tercih edebilmeniz mümkündür.

Özel talepleriniz de tarafımızca değerlendirilerek uygulanabilirliği söz konusu ise basım işlemi gerçekleştirilmektedir.  Dijital baskının kullanım alanlarından bir diğeri ise iç ve dış mekan duvar kaplamaları olmaktadır.

Firmaların büyük tanıtım broşürlerini, bir duvar boyunca dijital baskı teknolojisi ile en canlı ve parlak hali ile ortaya koyabilmek mümkündür. Pano ve billboardlardaki kurumsal tanıtım reklamları için hizmetimiz de söz konusudur.dijital baskı

Dijital Baskı Teknolojisinin Avantajları

Dijital baskı teknolojisinin avantajları arasında, ihtiyaca uygun adette basım gerçekleştirilebiliyor olmasıdır. Bir konferans ya da sunum için davetli sayısına göre basım yaptırarak fazla masraf etmemeniz söz konusu olabilmektedir. Dolayısıyla dijital baskıda basım adedi konusunda bir sınırlama getirmemiz söz konusu değildir.

Davetler için özel olarak yapılan baskılarda, davetli ismine özel basım yapabilmemiz mümkündür. Dijital baskının sağladığı kolaylıklardan bir diğeri ise sizi depolama masrafından kurtarıyor oluşudur. Hızlı ve sistemli çalışan ekibimiz sayesinde acil ihtiyaçlar içi depolama yapma gereği duymayıp bu ek masraflardan kurtulmanız söz konusu olur.

Dijital baskının diğer sistemlere göre hızlı olmasının ana nedenlerinden biri, baskı hazırlığı, kalıp hazırlığı ve renk ayarlaması gibi ön hazırlık durumlarına ihtiyaç duymadan basım gerçekleştirebiliyor olmasıdır. İnternet üzerinden istediğiniz sayıda verebileceğiniz siparişleriniz en kısa sürede basılıp elinize ulaştırılmaktadır.

 

Hatay Ozalit