Proje Baskıları

antakya proje baskıMühendisliğin her alanı ve mimarlık başta olmak üzere, devlet kamu kurum ve kuruluşlarında ya da özel şirketlerde hemen her meslek grubunun etkili performans sergilemek adına kullanmış oldukları projeler belli teknik bilgiler ve kritik hesaplamalar neticesinde oluşturulmaktadır.

Projelerin sunumlarının etkinliği, baskı kalitesi ile doğrudan ilişkili olmaktadır. Geçmişte ozalit makinası ya da Blue print olarak adlandırılan makinalar ile gerçekleştirilen proje basım işlemi bugün A0 ya da plan kopya makinesi olarak adlandırılan cihazlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Profesyonel Proje Basım Teknolojisi

Çizim işleri ile ilgilenen her türlü meslek grubu için dijital proje baskı hizmeti sunan firmamız, son teknoloji cihazlar ile hizmet vermekte, geniş formatta baskıyı ya da bir diğer değişle sonsuz uzunlukta baskıyı renkli lazer sistemi ile birlikte sunabilmektedir. Dolayısıyla ayrıntılı özel projelerin basımı profesyonel bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Proje basım işleminde cihazın özelliklerinin yanı sıra kağıdın kalite özelliklerine de özen gösterilmektedir. Kağıdın hamuru, hammaddesi, selüloz içeriği ve kağıdın kalite özelliklerini belirleyen her nokta dikkatlice düzenlemelere tabi tutulmaktadır.

Yoğun emek ve zaman karşılığında ortaya çıkartılan projelerin son hallerinin plotter ismi verilen dijital proje baskı cihazlarından hızlı ve sorunsuz şekilde alınması sağlanmaktadır.

 

 

 

Proje Çoğalma İşlemi Nasıl Olmalıdır?

Bu sistem diğer dijital baskı sistemlerine göre biraz daha maliyetli olduğundan çok sayıda seri proje çıktısı alma tavsiye edilmemektedir. Çoklu basımlar için çıktısı alınmış olan projenin fotokopisinin alınması gibi seçenekler daha uygundur. Firmamız proje baskı dahil ohatay proje baskılmak üzere dijital baskının her çeşidi için ekonomik seçenekler sunmaktadır.

Hızlı Proje Basım Hizmeti

Dijital proje baskı hizmeti, inşaat projeleri, ağaçlandırma ve ziraat projeleri, iç ve dış mimarlık projeleri, jeoloji ve maden projeleri, su ve kanalizasyon projeleri, doğalgaz ve elektrik projeleri, akla gelebilecek her türlü tesisat ve bina projesi, peyzaj ve enerji projeleri için tercih edilmektedir.

Üstün bir özen gösterilmesi gereken proje basım konusu, deneyimli ve tecrübeli ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Acil proje basım ihtiyaçlarınız için hizmet hızlandırılmakta ve projeniz en kısa süre teslim edilmektedir.

 

Hatay Ozalit