Matbaa Baskıları

antakya matbaaMatbaacılık alanında uzun yıllardan beri hizmet veren firmamız, basım işlemleri için son teknolojinin getirmiş olduğu avantajlar ile geçmişte kullanılan tekniklerin sunduğu bir kolaylıkları bir araya getirerek hem ekonomik hem de hızlı hizmet vermek adına faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Matbaa baskı konusunda uzman, disiplinli, titiz ve senkronize bir şekilde çalışan ekiplerimiz, tüm baskı ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktadır. Online ortam üzerinden baskı siparişlerinizi verebilmeniz mümkündür.

Hatay/ Antakya’da bulunan firmamızdan baskı kalitesi ile ilgili fikir edinebilmek için numune talep ederek daha önce yapmış olduğumuz işleri görebilmeniz de mümkündür.

Dijital Baskıda Hizmet Çeşitliliği

Bugün matbaa baskı teknikleri arasında en yaygın şekilde kullanılan dijital baskı firmamız tarafından da etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Xerox, HP gibi dünyaca ünlü cihaz markalarını kullanan firmamız gerekli durumlarda ofset baskı ve diğer mürekkepli baskı tekniklerini de tercih edebilmektedir.

Her türlü zemin için basım işlemi gerçekleştirebilmemiz mümkündür. Toplu fatura ve irsaliye basımı için çeşitli kurumlar ile anlaşmalarımız mevcuttur.

Noter onayı ile basımlarını gerçekleştirmiş olduğumuz fatura vb. belgelerin dışında, plastik/naylon, porselen, cam ve metal yüzeyler üzerine de basım işlemi gerçekleştirebilmemiz mümkündür.

Karton çanta, torba ve fatura zarf üzerine dilediğiniz şekilde basım işlemi yapabilmemiz söz konusudur. Firmamızı tercih etmeniz durumunda, hizmet çeşitliliği sınırsıza yakın olacaktır.

Fatura ve Makbuz Basımı

Fatura ve irsaliye gibi basım işlemi için maliye ile anlaşmalı olan matbaa şirketleri ile çalışmanız gerekmektedir.

Şirketimiz, bu tür baskı işlemleri için yasal gerekliliklere uygun olarak kurumunuzun vergi levhası fotokopisini, imza sirküleri fotokopisini, yoklama tutanağı fotokopisi, imzası alınan kişinin kimlik fotokopisini ve son aya ait olan K.D.V beyanname tahakkuk fotokopisini talep etmektedir.

Aynı şekilde makbuz gibi belgeler için de belirtilen belgelerin düzenlenmesi söz konusudur.

Her Türlü Baskı İçin Grafik Tasarım Hizmeti

Kurumsal ve bireysel dijital ve ofset baskı ihtiyaçlarınız en hızlı şekilde dilediğiniz adet ve boyutlarda ve sizin belirlediğiniz tasarımlarda gerçekleştirilmektedir. Fatura ve diğer baskı düzenlemeleriniz için grafik tasarım hizmetimiz de mevcuttur.

 

Hatay Ozalit