Poster Baskıları

antakya poster baskı merkeziDijital baskı teknolojisinin sunmuş olduğu kaliteli basım avantajı sayesinde evinizi ya da ofisinizi dekore etmek ya da anılarınızı ölümsüzleştirmek için tercih edebileceğiniz en güzel seçenekler arasında yer alan poster baskı seçeneği bugün pek çok alanda aktif olarak kullanılmaktadır.

Aile ve tatil fotoğraflarınızı kaliteli kuşe kağıt üzerine yüksek çözünürlük, otomatik kontrast ve renk ayarında bastırabilmeniz, mevcut fotoğraflarınızı aynı teknoloji ile büyüterek çerçeveletebilmeniz hatta sanatsal projeler ortaya koyabilmeniz poster baskı teknolojisi sayesinde mümkündür.

Poster baskı ile işyerinize ait özel bir çalışma haritası oluşturabilmeniz ve tüm ayrıntıları kendiniz düzenleyebilmeniz de mümkündür.

Proje ve Ödev Sunumları İçin Poster Baskı Teknolojisi

Poster baskı bugün özellikle eğitim alanında sıkça ihtiyaç duyulan teknolojilerden biri haline gelmiştir. Özellikle proje ödevlerinin dönem sonu sunumunda, belli ebatlarda yapılan basımlarda projelerin bir özeti kişisel düzenlemelerinize göre yer almaktadır.

Üniversite öğrencilerinin tez sunumları esnasında en pratik kullanımlardan biri olan posterlerin kaliteli bir dijital baskı cihazı ile oluşturulması son derece önemlidir. Aynı şekilde şirketinizde proje sunumlarınız için de bu teknolojiyi tercih edebilirsiniz.

Neden Dijital Poster Baskı Teknolojisi?antakya poster baskı merkezi

Her türlü dijital baskı konusunda etkin bir yönetim ve planlama sunan firmamız, kurulmuş olduğu yıldan beri gelişen baskı teknolojisini yakından takip ederek teknolojiye ayak uydurmayı başarmıştır.

Baskı teknolojisinin ilk yıllarına ait olan ofset baskı tekniğine göre pek çok avantajı bulunan dijital baskıda kalıp ayarlama, mürekkep seçiminin yapılması, mürekkep merdanesinin ayarlarının yapılması, kağıdın hizalanması ve diğer pek çok zahmetli hazırlık aşamasına gerek yoktur.

Hazırlıkların tümü dijital ortamda birkaç dakikalık bir düzenlemeden ibaret olduğundan hem daha hatasız ve kusursuz hem de çok daha hızlı bir basım işlemi gerçekleştirilmektedir. Dijital poster baskılarında, dijital ortamdaki renk ve çözünürlük ile bire bir aynı olacak şekilde basım yapılmaktadır.

Hızlı ve Sorunsuz Poster Baskı Teslimi

Son dönemlerin en etkili iletişim araçlarından biri haline gelmiş posterleri, istediğiniz boyutta ve istediğiniz adette bastırabilmeniz mümkündür.

Reklam ve tanıtım posterleri, sunum posterleri ve size ait tasarımları en kaliteli şekilde basarak 24 saat içerisinde teslim edebilmemiz söz konusudur.

 

Hatay Ozalit