Fotokopi

antakya fotokopiFotokopi, özellikle eğitim sektöründe, kamu kurum ve kuruluşlarında sıkça ihtiyaç duyulan basım ve çoğaltım seçeneklerinden bir tanesidir. Belgelerin çoğaltılması ve arşivlenmesi, gerekli birimlere ulaştırılmak üzere hızlı bir şekilde hazırlanması için bugün tüm şirketlerde, resmi kurumlarda ve eğitim kurumlarında bir ya da birden fazla fotokopi cihazı bulunmaktadır.

Opsiyonel fotokopi makinaları ve son teknoloji yazıcılar ile belge çoğaltım hizmeti veren firmamız aracılığıyla, ödevlerinizi ve tezlerinizi çoğaltabilir, ihtiyacınız olan kaynakların kopyasını en ekonomik şekilde oluşturabilir, yazmış olduğunuz kitapların çoğaltımını da gerçekleştirebilirsiniz.

Lazer Fotokopi Teknolojisinin Avantajları Nelerdir?

Fotokopi cihazlarınızda teknolojinin getirmiş olduğu önemli cihazlardan bir tanesi lazer teknolojisi olmaktadır. Lazer fotokopi makinası ya da lazer yazıcı olarak adlandırılan cihazlar, mürekkep yerine toz bir materyal olan toneri kullandıklarından baskı hem daha hızlı hem de daha kaliteli olmaktadır.

Mürekkepli sistemde, baskının kuruması bile zaman alırken tonerli sistemde aynı durum söz konusu değildir. Kullanmış olduğumuz yazıcılarla bir saat içerisinde 24300 adet A4 kağıdı fotokopi alabilmek mümkündür. Fotokopi cihazımızda ise adet yükselmektedir.  Çift yönlü ya da tek yönlü, siyah beyaz ya da renkli çıktı alabilmeniz mümkündür.

Piyasanın en kaliteli dijital fotokopi makinesi markaları olan Xerox ve Konica Minolta marka cihazlar ile hizmet veren firmamız ihtiyacınız olan baskı ve fotokopi adedini en kısa sürede teslim etmektedir. İnternet üzerinden tarama yapma özelliğine sahip olan cihaz dilediğiniz tüm belgelerin çıktısını alabilme işlemini en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

Neden Fotokopi Hizmetini Tercih Etmelisiniz?antakya topllu fotokopi merkezi

Fotokopi hizmetini tercih etmenin en önemli avantajları arasında, cihaz ve cihaz malzemesi masraflarının düşürülmesi yer almaktadır. Kurumsal fotokopi ihtiyaçlarınız ya da büyük çaplı çıktı ihtiyaçlarınız için ofis tipi fotokopi cihazlarını kullanmanız hem cihazın teknik yeterliliği açısından hem de toner maliyeti açısından uygun değildir.

Daha profesyonel fotokopi cihazları ile tarafımızca yapılacak basım hem daha sorunsuz hem de daha hızlı iş akışı sağlamak açısından faydalı olacaktır.

Hızlı ve Sorunsuz Fotokopi Teslimi

Basım sırasında gösterilen özen sayesinde fotokopinin kağıda düzensiz bir biçimde geçirilmesi, kağıtların kirlenmiş olarak teslim edilmesi gibi durumlar söz konusu değildir.

Toplu basımlar için baskı süreci oldukça etkili bir şekilde profesyonel ekibimiz tarafından yönetilmekte ve en az kağıt israfı ile siparişleriniz düzenli bir şekilde sizlere teslim edilmektedir.

 

Hatay Ozalit